Trustme.pl to marka z wieloletnią tradycją, tworzona od samego początku przez specjalistów rynku e-commerce w tym przez zespół prawników specjalizujących się w szeroko rozumianym prawie internetu. 

Tworzymy regulaminy sklepów internetowych, polityki prywatności, polityki plików Cookies, dokumenty wymagane przez GIODO w związku z ochroną danych osobowych oraz wnioski konieczne do rejestracji zbiorów danych osobowych w GIODO. Zapewniamy 12 miesięczną ochronę prawną Twojego sklepu internetowego. Kontrolujemy sporządzone przez nas dokumenty oraz stale je uaktualniamy aby nie posiadały klauzul niedozwolonych, a także aby były zgodne z obowiązującym prawem.

Dzięki współpracy z Trustme.pl możesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności gospodarczej, bez konieczności poświęcania czasu na weryfikowanie i uczenie się przepisów prawa. Korzystając z usług Trustme.pl masz do dyspozycji zespół prawników specjalizujących się w prawie e-commerce, którzy w przystępny i zrozumiały sposób pomogą Ci prowadzić Twój biznes.

Na przestrzeni ostatnich lat sprzedawcy internetowi w całej Polsce byli pozywani kilkadziesiąt tysięcy razy przez konsumentów oraz stowarzyszenia reprezentujące interesy konsumentów – w tym czasie żaden z przedsiębiorców korzystających z Trustme.pl nie został pozwany. Korzystając z Trustme.pl nie musisz obawiać się sądów ani Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, możesz być pewien, że Twój sklep internetowy będzie działał zgodnie z prawem.

Pakiety prawne Trustme.pl to kompleksowa pomoc w zależności od potrzeb przedsiębiorcy. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę prawną  e-handlu w dostępnej i rozsądnej cenie. Stworzyliśmy jedną z najatrakcyjniejszych ofert na rynku dostosowaną do Twoich potrzeb.